עריכת וידאו

אולפני חיידק מציעים שירותי עריכת וידאו מקצועיים על ידי עורכת וידאו מנוסה ובאמצעות כלים מתקדמים של חברת ADOBE. עריכת וידאו כוללת סרטי תדמית, מצגות, קליפ בת / בר מצווה, חתונה, סדרות טלוויזיה, מערכונים ועוד.

אולפני חיידק מספקים בנוסף שירותי קריינות, הלחנה והפקה של פס קול מקורי על ידי מפיק מוסיקלי, כתיבת תסריטים וביום. ניתן להזמין שעות אולפן ולהגיע לערוך יחד איתנו את הסרט, או לשלוח לנו את כל החומרים במייל או בדואר רשום ולספק הנחיות מפורטות בהתאם לציפייה שלכם.

עריכת וידאו מצריכה ידע וניסיון רב כיצד לטפל בחומרי הגלם באופן המתאים ולהוציא את המיטב מהצילומים, כדי לספק עריכת וידאו טובה יש צורך בתיקוני צבע (Color Grading) הסרת רעשים מהסאונד, ייצוב התמונה מרעידות, חיתוך נכון וחיבור בין קטעי וידאו שונים.

כאשר מבצעים עריכת וידאו חשוב לשים לב לדקויות, כיצד לספר את הסיפור בצורה הטובה ביותר, כיצד למשוך את הצופה להמשיך ולצפות ולשמר את סקרנותו מה יבוא בהמשך ולהיות צעד לפניו בכל שלב של הסרט.

צפו בדוגמאות בתיק העבודות שלנו

עריכת וידאו באולפן הקלטות מקצועי

אולפני חיידק מתמחים בצילום קליפים מוסיקליים לשירים שהוקלטו באולפן או אפילו בביתכם באמצעות האולפן הנייד שלנו, קליפים כאלה מצריכים עריכת וידאו מקצועית וסינכרון מושלם בין המוסיקה לוידאו, בתנועות השפתיים של המשתתפים והריקודים.

עורכת הוידאו שלנו תדע לחבר באופן מושלם בין הסאונד לוידאו ולטפל בכל מכשול שעשוי להתעורר, אפילו אם צילמתם את החומרים באמצעות טלפון נייד ויש רעידות ורעשים, אנו נבצע שיפורים ונוציא את המיטב מהצילום שלכם.

אז אם מדובר בברכות מצולמות, קטעי וידאו מהעבר, צילום של הופעות, כנסים, קונגרסים או אפילו סרט תדמית שצילמתם בעצמכם ואתם רוצים להוציא ממנו יותר. זה הזמן לפנות אל אולפני חיידק ולבצע עריכת וידאו באופן המקצועי והאיכותי ביותר.

פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר, או התקשרו כבר עכשיו ל-050-5225229

התחלת שיחה
שוחחו איתנו
שלום :)
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר מהירה בווטסאפ!
חייג אלינו!
waze