קליפים לאירועים

חוגגים בר או בת מצווה? ברית או בריתה? חתונה? או אירוע לציון יום מסוים בשנה? זה כלל לא משנה מהי הסיבה, קליפים לאירועים נועדו על מנת ליצור זיכרון מתוק שנוכל להתגאות בו גם בשנים הבאות. קליפ לאירוע צריך להיות מקצועי וערוך היטב משום שמלבד הזיכרונות אלו הזיכרונות המוחשיים היחידים מלבד התמונות הפיזיות.

צילום קליפ לאירועים מיוחדים

ערב האירוע הוא מרגש ומעט לחוץ, תרצו שהאירוע שלכם יהיה מושלם ותדאגו לפרטים הקטנים ביותר. קליפים לאירועים מהווה אטרקציה מרשימה ומוקרן לאורחים בגאווה רבה. כאשר אתם מצלמים קליפ לאירוע המיוחד והחשוב בחייכם חשוב שתשימו לב לכמה קריטריונים: עלילה ככל שלקליפ שלכם תהיה עלילה מפותחת כך הקליפ יעניין את האורחים והם יסבו את תשומת ליבם אל הקליפ המושקע שצילמתם.

אפקטים

דאגו להכניס אל הקליפ שלכם אפקטים אך אל תפריזו בכמות האפקטים. ניתן לשלב בקליפ אנימציה תלת מימד אשר תוסיף עניין בקליפ עבור הצופים. בסופו של יום הקליפ הוא המזכרת שלכם מהאירוע הגדול לכן, דאגו לעריכה טובה ולאפקטים נחוצים.

עריכה

דאגו שעורך הקליפ לאירוע שלכם יערוך את הקליפ בצורה הטובה והמקצועית ביותר. שלא יישאר מצב בו הקליפ שלכם נראה חתוך או תלוש מהמציאות, זכרו שסצנה אחת מובילה לשנייה ולא להפך. כאשר תקפידו על סדר בתוך הקליפ כך הוא יהיה מובן יותר.

קליפים לאירועים – מבחר סוגים שונים

קליפ מצגת

בקליפ מצגת תוכלו לשלב תמונות מיום הצילומים וכן תמונות מתקופות אחרות בחיים (ילדות, בגרות, אירועים משמחים וכדומה). השתדלו לאסוף תמונה אחת מכל תקופה.

קליפ בסגנון ציר זמן

קליפ מסוג זה צריך תמונות מיום הולדתכם ועד עצם היום הזה. תוכלו לערוך את הקליפ כולל כיתוב בצד ליד כל תמונה.

קליפ מוזיקלי

בקליפ מוזיקלי תוכלו להקליט שיר עם המשפחה או בן/בת הזוג וליהנות מיום שלם של ביחד. ניתן להפוך את הקליפ הכולל תמונות לקליפ מוזיקלי וקליט.

לסיכום

קליפים לאירועים נועדו על מנת להשאיר חותם על אירוע מסוים או לחילופין ליצור מזכרת מיוחדת מהיום המיוחד שלכם. ניתן למצוא קליפים בסוגים שונים: קליפ מצגת, קליפ בסגנון ציר זמן, קליפ מוזיקלי וכן הלאה.

כאשר אתם מבצעים את צילום הקליפ חשוב שתזכרו את הדברים הבאים אשר הוזכרו במאמר זה: עלילה, אפקטים, עריכה. את הקליפ המיוחד שלכם מקרינים באירוע עצמו על מקרן וכל המוזמנים צופים בו בפעם הראשונה.

קליפ חתונה מעט שונה מקליפים לבר/בת מצוות או ברית/ה וכדומה מאותה הסיבה כי בחתונה ההשקעה היא מרבית וזהו היום המאושר בחיי הזוג ולכן הקליפ יהיה מושקע במידה רבה, בדיוק כמו התלבושות והאיפור באותו היום המיוחד.

ניתן להקליט כתוספת לקליפ החתונה ברכת כלה, ברכת חתן ובנוסף, ניתן להקליט שיר מיוחד ליום המיוחד שלכם.

אולפני חיידק מבצעת צילום אירועים מכל הסוגים:
קליפ בת מצווהקליפ בר מצווה, צילום קליפ חתונה, צילום אירועים, עריכת וידאו מקצועית ועוד מגוון שירותי הקלטה ועריכת וידאו

הפקת קליפים לחתונה עם אולפן הקלטות חיידק
התחלת שיחה
שוחחו איתנו
שלום :)
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר מהירה בווטסאפ!
חייג אלינו!
waze