קליפ סמארטפונים

כיום בעידן שבו כל אדם מחזיק ברשותו סמארטפון (ובמקרים מסוימים יותר מאחד) ישנן אופציות או פונקציות רבות אשר ניתנות לביצוע או לפעילות על ידי הסמארטפונים בקלות ובמהירות. בין האופציות האלה ניתן למצוא גם צילום, הפקה ועריכה של קליפ סמארטפונים. ישנם כמה סוגים של קליפים כאלה המתאימים להפקה וחשוב מאד שבעל הטלפון הנייד החכם יידע לבחור את הקליפ שישקף אותו, את השקפת העולם שלו וכמובן ייצג אותו. נשאלת השאלה איך הכי נכון וכדאי להפיק את הסרטון.

כאשר מדובר על קליפ סמארטפונים מומלץ מאד לצלם, לערוך ולהפיק את הקליפ על ידי אולפן הקלטות מקצועי שיש בו את כל הציוד הדרוש. אמנם ישנן כיום אפליקציות שונות המאפשרות לצלם ולערוך את הקליפים ישירות בטלפון הנייד אך במידה ולקליפ יהיה שימוש בהקרנה מול אנשים או קהל – מומלץ מאד לבצע בו תיקונים או שיפורים ובכל להביא לידי כך שהאיכות תהיה גבוהה, גם הסרטון וגם השמע יהיו טובים וברורים ואפשר יהיה לעשות שימוש בקליפ גם ולמרות שצולם דרך טלפון נייד.

קליפ סמארטפונים

כיום ישנו שימוש רב בקליפים המצולמים בסמארטפונים. היתרון הגדול של קליפים אלה הוא המידיות שבה אפשר להחליט על צילום של קליפ והופכת חיש מהר לקליפ שצולם, נערך ואפילו התווספו בו אפקטים חיצוניים שונים, כיתוב מסוים או אפילו הקפאה של חלק מסצנות הקליפ והפיכתן למצגת שקופיות של תמונות סטילס.

הקליפים נמצאים בשימוש של ילדים ובני נוער המצלמים סצנות מחיי היומיום שלהם ושומרים את הקליפים כמזכרת או משמשים לצורך הנצחה או תיעוד של שיחות, מצבים או אפילו באופן ספונטני כאשר יש צורך בעדות מצולמת של מקרה כזה או אחר.

ישנם אינספור סוגי קליפים לאירועים שצולמו באמצעות הסמארטפון. אולפני חיידק מתמחה בצילום והפקה של קליפים לאירועים גם לסרטונים שצולמו בפלאפון. אנו באולפן הקלטות חיידק נבצע עריכה ושיפורים על מנת להפוך את הסרטון לקליפ מושקע ומקורי.

למידע נוסף: קליפ בת מצווה / קליפ בר מצווה / קליפ חתונה

חשוב מאד לדעת איך להכין את הקליפ מפני שלכל סמארטפון יש את האפשרויות שלו ואת הנתונים הטכניים המאפשרים או שלא מאפשרים לו לבצע פעולות כאלה ואחרות. ככל שהטלפונים הניידים הולכים ומשתכללים כך גם האפשרויות להפקת קליפ שלם ומושלם מתרבות וביחד אתן גם האיכות והתוספות הניתנות להוספה בקליפ עצמו. כשם שכל אדם שונה בתכונותיו כך גם הקליפ יהיה ייחודי.

הפקת קליפים לחתונה עם אולפן הקלטות חיידק
התחלת שיחה
שוחחו איתנו
שלום :)
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר מהירה בווטסאפ!
חייג אלינו!
waze