שיר במתנה

שיר במתנה היא מתנה מקורית שתוכלו להעניק לאהובכם, זוהי מתנה שכל בעל שמחה ישמח לקבל.

אולפני חיידק שמים דגש על החוויה והאווירה כאשר מצלמים קליפ או מקליטים שיר בהפתעה לאהובכם. בכך אנו יוצרים חוויה בלתי נשכחת, שיר בהתאמה אישית שנשאר לאורך שנים.

בואו לשדרג את האירוע שלכם או סתם להפתיע את אהוב ליבכם באמצעות הקלטת שיר במתנה מקורי על לחן מפורסם הכולל צילום קליפ מצחיק וכיפי, אנו נכתוב עבורכם את השיר על פי הנחיותיכם ונצלם אתכם במקום לבחירתכם או אצלנו באולפן ההקלטות.

את הקליפ ניתן להקרין באירוע ולהפתיע את בעל השמחה, שיר בהפתעה שנכתב במיוחד בשבילו ובוצע על ידי אהוביו. הקלטת שיר במתנה מתבצעת אצלנו באולפן הקלטות מקצועי בצמוד למפיק מוסיקלי וכולל ייעוץ, תיקון זיופים ותמיכה.

אנו נערוך את ההקלטה בנוכחותכם ולפי טעמכם וניצור בשבילכם שיר בהפתעה מרגש וייחודי. זוהי הדרך המקורית ביותר להפתיע את אהובכם ולרגש אותו בשיר אישי שנכתב במיוחד עבורו.

תהליך הקלטת שיר בהפתעה

בראש בראשונה אנו מבצעים מחקר מזורז על האדם אותו תרצו להפתיע, חשוב לספר לנו כמה שיותר פרטים בכדי שנוכל להתאים את השיר בהתאם לאופי האדם ולתחביבים שלו.

לאחר גיבוש הרעיון המרכזי צוות הכותבים שלנו ניגש למלאכה וכותב מילים לשיר המתאים ליקירכם. צוות המוזיקאים באולפן מבצע התאמה של מוזיקה מתאימה על פי בחירתכם וטעמכם האישי, בין אם זה שיר קצבי, סגנון לטיני, מזרחי וכו’.

שיר בהפתעה מתאים למגוון רחב של אירועים, תוכלו להעניק שיר במתנה לימי הולדת, שיר בהפתעה עבר חתן הבר מצווה, שיר בהפתעה להצעת נישואין או השמעת השיר בחתונה ואירועים נוספים. לא משנה באיזה אירוע מדובר – שיר בהפתעה היא מתנה מרגשת ומיוחדת שכל אחד ירצה לקבל!

אנו באולפני חיידק לוקחים כל הקלטת שיר וצילום קליפ ברצינות. אנו משקיעים בכל פרויקט ומשדרים מקצועיות, ניסיון והשקעה רבה. בסופו של יום תקבלו שיר אשר הוקלט בסאונד איכותי בסטנדרט הגבוה ביותר.

הפתיעו את אהובכם עם שיר במתנה כהפתעה מרגשת!
צרו עמנו קשר באמצעות הטופס ונחזור אליכם בהקדם

התחלת שיחה
שוחחו איתנו
שלום :)
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר מהירה בווטסאפ!
חייג אלינו!
waze