אוהבים לשיר? כל מה שצריך לדעת על הפקת סינגל

משאת נפשם של ילדים ומתבגרים רבים היא לשיר סינגל כדי לפרוץ לדרך מקצועית שבה הם חושקים. לשיר בתכניות טלוויזיה מוכרות ומעל במות מפורסמות, כדי לזכות בתהילה או כדי לשיר באירוע שלהם או של מישהו מאד קרוב.

הדרך אל הפקת סינגל מתחילה באימונים בבית, מול המראה. שרים את השיר הנבחר אין ספור פעמים עד שמרגישים שהוא זורם ומוכן להקלטה.

הקלטת הסינגל

באולפנים מקצועיים עובד צוות מעולה המלווה לאורך כל הדרך את הזמר. נערכת תכנית הפקת סינגל הכוללת את פרטי הסקיצה הראשונית שתופק תוך ביצוע עיבודים מוסיקליים יוצאי דופן שיוציאו את המיטב מהזמר המתחיל.

ברוב המקרים ההקלטה הראשונה מתבצעת בליווי של גיטרה ופסנתר כדי להיכנס לאווירה הייחודית באולפן ההקלטות וכדי שהזמר לא יקבל רגליים קרות ויהיה לו קשה לשיר את השיר מתחילתו ועד סופו.

בהמשך, אפשר לצרף אליו נגנים מקצועיים שילוו בנגינה את כל הקטע הקולי.  טכנאי הקול המיומנים והמנוסים יעבדו את השיר, יבצעו הקלטה איכותית ללא רחשים ברקע, יתווסף מיקס איכותי כך שנוצר סינגל בטיב מעולה שנעים מאד להקשיב לו.

הפקת סינגל

חוויה עוצמתית של הזמר

הפעם הראשונה בה מקליט כל זמר את שירו הראשון היא צירוף של רגעים שיזכרו לעד כהנאה צרובה המלווה בהתרגשות ענקית . הרי לא בכל יום משחררים סינגל ובמיוחד כשמדובר בסינגל הראשון. לכן קיימת הקפדה על כל צליל וכל תו עד שמתקבל התוצר המוגמר.

כל אדם המקליט סינגל חושב שיש לו קול בעל גוון ייחודי ויכולות ווקאליות יוצאות דופן. לרבים מהם אכן יש תכונות מובהקות של זמרים פוטנציאליים, אך לא לכולם. לאלה שמבצעים שיר ונשמעים פה ושם זיופים, האולפן דואג לתקן את הנקודות הספציפיות הללו ולהתאים את הסאונד כך שלא יישמעו זיופים.

אולפני הקלטות חיידק

אולפני חיידק הוא אולפן ברמה גבוהה ומותקן בו כל הציוד החדשני ביותר על פי הטכנולוגיות האחרונות העוסקות בחידוד הקול ובביצוע הסאונד המושלם. מכלול הציוד הטכני יוצר עבודה מקצועית ביותר של עובדי האולפן המעניקים תוצרים מושלמים לכל אחד מהלקוחות.

הקלטות סינגל מבוצעות עבור שלל אירועים כמו בת מצווה, בר מצווה, ימי הולדת, חתונות ושפע של מסיבות נוספות שהשירה יוצרת גימיק משמעותי שסוחף את הקהל המשולהב ששר עם בעל השמחה.

שיר ברכה לאירועים

בני זוג ובני משפחה רבים מבקשים מעובדי האולפן לא אחת להקליט ברכות מרגשות שיושמעו כסאונד בלבד או כווידאו במהלך האירוע. אפשר להקליט באולפן ברכות מסוגים שונים כיוון שאם מבצעים זאת במהלך האירוע באופן ישיר, לעיתים יהיה קשה להמשיך ולהשלים את מלוא המשימה לנוכח ההתרגשות הגדולה.

מקומות להקלטה

המקום המקצועי ביותר להקלטות סינגל הוא האולפן המשוכלל שלנו בנתניה אך יש מקרים שונים שבהם אנו מבצעים את ההקלטות בניידת השידור שלנו שגם בה קיים ציוד איכותי המאפשר לבצע הקלטת סינגלים, ברכות וכל הקלטה אחרת.

ייחודו של אולפני חיידק

היחס האישי, השירות היוצא דופן וההקשבה ללקוחות יצרו מעטפת אנושית סביב המועמד לשירה. הצוות מדריך אותו לפני הפקת הסינגל על כל מה שעומד לקרות, איך ואיפה מקליטים, איפה עליו לעמוד ואיך עליו לבצע את השיר שנבחר.

ההדרכה האישית מובילה לתוצאות מצוינות של הקלטות סינגל איכותיות המוכנות לאחר ליטוש מינימליסטי. ההרגשה הטובה והיחס מורידים באופן משמעותי את סף ההתרגשות וכך אפשר לבצע הקלטה בפעם אחת מתחילת השיר ועד סופו.

לעיתים עקב בלבול או התרגשות קיים צורך להקליט את השיר פעם נוספת, הצוות נרתם למשימה ומבצעים זאת שוב ושוב עד שמגיעים לתוצאה המושלמת.

הפקת קליפים לחתונה עם אולפן הקלטות חיידק
התחלת שיחה
שוחחו איתנו
שלום :)
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר מהירה בווטסאפ!
חייג אלינו!
waze