אין בת מצווה בלי שיר כניסה!

אולי לא שמתם לב, אך הבת היקרה שלכם הגיעה לגיל המצוות – גיל 12! בעבר, ההתייחסות אל יום ההולדת ה-12 הייתה כמו אל כל יום הולדת אחר. כיום, בנות המצווה רוצות לחגוג את הגיל המיוחד בחגיגה גדולה, צבעונית וכזו ששמה את אור הזרקורים עליהן. לא משנה אם אתם חוגגים את בת המצווה בפארק השכונתי, בבית הפרטי, במתחם אירועים גדול או במועדון ילדים – הקלטת שיר כניסה לבת מצווה מעניקה לילדות חוויה מעצימה, מחזקת ובלתי נשכחת!

מה הופך שיר בת מצווה סטנדרטי לשיר מנצח?

  • אולפן הקלטות המספק ציוד הפקה והקלטה ברמה הגבוהה ביותר
  • בחירה מדוייקת לשיר אהוב על הילדה
  • הנחייה מוסיקלית ליצירת תוצר מושלם

יום הולדת חוגגים כל החיים, בת מצווה רק פעם אחת!

בכל שנה מחדש אתם חוגגים לילדה היקרה שלכם יום הולדת. עם זאת, השנה היא חוגגת את אירוע בת המצווה – אירוע המסמל את תחילת המעבר אל עולם הבוגרים מעולם הילדים. בנות רבות בגילאים אלו מפתחות תחביבים הנוגעים לעולמות המשחק, השירה והריקוד. את התשוקה של ילדתכם לשירה יהיה ניתן להביא לידי ביטוי על ידי הקלטת שיר באולפן, כאשר הוא מופק בצורה מחמיאה ומקצועית. גם אם הילדה תצטרך מעט תיקונים בקול, יהיה ניתן לעשות זאת!

בשיא האירוע, אל מול כל האורחים: הופעה של ילדתכם

מאחר ומדובר על אירוע כל כך מרגש, בנות המצווה אוהבות לעשות כניסה משלהן אל האירוע. אחרי שלב קבלת הפנים, החיבוקים והנישוקים, נכנסות הבנות אל מרכז הבמה עם השיר שהוקלט. על פי החלטתה של הילדה שלכם, היא תוכל להופיע לבדה, עם עוד חברות נוספות שילוו אותה, עם רקדניות, נגנים או כל הרכב משתתפים אחר.

	 שיר בת מצווה

איך בוחרים שיר להקלטה? ניתן לבחור בשיר מוכר שילדתכם תקליט אותו כלהיט משלה. בנוסף, ישנה אפשרות לבחור מנגינה קיימת ועליה לכתוב מילים חדשות המתארות את הילדה, את התחביבים שלה, המשפחה שלה, החברות וכן הלאה. שיר כניסה לבת מצווה שורק את שריקת הפתיחה לאירוע המרגש!

אחרי שהיא תיכנס ותופיע עם השיר שלה, יהיה ניתן להמשיך ולהשמיע אותו לאורך כל האירוע – כך שהוא גם מסייע במיתוג אירוע המצווה.

שיר בת המצווה כהזמנה הרשמית לאירוע!

בנוסף, ניתן להשמיש את השיר המוקלט גם כהזמנה הרשמית לאירוע. המון בנות החוגגות את בת המצווה אוהבות לדווח על כך ברשתות החברתיות, עם מודעת SAVE THE DATE. במקום לשלוח הזמנות לכל החברות, ניתן לפרסם את השיר המושקע בפייסבוק, אינסטגרם, בוואטסאפ של החברות או בכל פורום דיגיטלי אחר. כך, שיר בת מצווה זה יהפוך להמנון של ממש, כך שבאירוע כבר כל האורחים יכירו אותו ויוכלו להצטרף בעידוד ובקול גדול לילדתכם.

הופכים את השיר שהוקלט לקליפ מרגש!

אחרי שבוחרים את שיר בת מצווה מתאים ביותר, ניתן לעבור לשלב הבא וגם לצלם קליפ לבת מצווה. בהתאם לאופי השיר ולהעדפות של ילדתכם, יקבע הלוקיישן לצילומו. ניתן לצלם את הקליפ בשלל לוקיישנים שונים על פי בחירתכם:

  • בחדר הפרטי בבית
  • במרכז קניות אהוב
  • במגרש ספורט
  • פארק עירוני או גן שכונתי
  • חוף הים
  • גן השעשועים
  • ועוד…

הקליפ שיוצלם עבור בתכם הוא לא קליפ המיועד אך ורק לאירוע. החוויה הגדולה המחכה לכל ילדה עם צילום הקליפ, היא חוויה שתעניק זיכרון מתוק לעוד שנים רבות. לאורך הצילום, מחזקים את הילדה על היכולות והכישרונות שלה, זאת תוך יצירת סביבת עבודה נעימה, מפרה ונינוחה. הקלטת שיר כניסה לבת מצווה וצילום קליפ, הפכו לאלמנט המרכזי שבנות המצווה מחכות לו יותר מכל דבר אחר! השיר הבא? של ילדתכם!

הפקת קליפים לחתונה עם אולפן הקלטות חיידק
התחלת שיחה
שוחחו איתנו
שלום :)
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר מהירה בווטסאפ!
חייג אלינו!
waze