מזכרת של פעם בשנה קליפ יום הולדת

ההכנות ליום ההולדת מתחילות הרבה לפני התאריך הידוע. מתחילים התכנונים, מתגבשת חשיבה איך לחגוג, מה לקנות, איך לקשט את החדר ואיזה שיר לשיר במסיבת יום ההולדת.

קליפ יום הולדת כולל בתוכו מגוון של פעילויות מרתקות, צילום במיקום האהוב על בעלת השמחה בחירת השיר שמתאים עבורה ויכולות טכנולוגיות של אולפן הקלטות שיודע לעבד את כל הנתונים וליצור מוצר מדהים שייצור רושם רב על כל הסובבים.

מזכרת של פעם בשנה קליפ יום הולדת

הפקת קליפ יום הולדת

ההתרגשות הגדולה האופפת את הנערה שיום הולדתה קרב ובא מורגשת היטב בעת תכנון ההפקה ובעת הקלטת השיר שנבחר.

כל ההתנהלות סביב ההקלטה באולפן המקצועי מתבצעת על פי סדרי העבודה שנקבעו מראש, צוותי הפקה ותכנון דואגים לכל הציוד הדרוש לצורך ההקלטה. באולפן קיימים מיקרופונים בטיב מעולה מכשור הקלטה וסאונד מהמתקדמים בעולם הפועלים בטכנולוגיה האחרונה ומפיק מוסיקלי המנצח על כל ההפקה.

ילדת יום ההולדת מקבלת הדרכה מפורטת על דרך ההתנהלות באולפן, מה קודם למה ואיך עליה לשיר בעזרת הנגנים כדי שההקלטה תצא ברמה גבוהה.

כל קליפ יום הולדת, ברגע שהוא מוכן, הילדה מאשרת כי אכן מדובר במוצר איכותי והוא מושמע ללא הרף לשמחתה הגדולה.

צילום קליפים ליום הולדת

כדי ליצור אווירה אותנטית ונעימה אפשר לצלם בכל מקום ברחבי הארץ באמצעות האולפן הנייד שלנו. בעלת השמחה בוחרת את המיקום המיועד לצילום, סביב הכנרת, בנמל תל אביב בשדות באזור השרון או בכל מקום אחר שהיא תבחר. צוות הצילום מקליט אותה במקומות הללו ואם קיימת דרישה גם בביתה הפרטי, כך שהיא נהנית להיות בסביבתה הטבעית, בחדרה האהוב.

אם התכנון הוא שיהיו גם ריקודים נלווים לשיר, יעבדו כוראוגרפים עם כלת יום ההולדת על הצעדים הנכונים שלה ושל חברותיה לאורך כל השיר כך שגם הריקוד וגם קטע השירה ישולבו זה בזה ויהיו לא פחות ממושלמים.

קליפ יום הולדת

מזכרת של פעם בשנה

ביום ההולדת, יוגשו לבעלת השמחה אין ספור מתנות בתחומים שונים כמו ביגוד, בישום ועוד. אפשר לומר באופן בטוח שהקטע המרגש ביותר בכל הטקס יהיה השמעת קטע הווידאו הכולל את הריקוד המרגש והשמעת השיר המקסים שכל כך אהוב על הנערה.

אולפן הקלטות איכותי

שיר שמוקלט באולפן שהציוד שבו אינו איכותי, יישמע הרבה פחות איכותי ולכן יותיר לעתים חוויה הרבה פחות נעימה באוזניים.

כשהמוסיקה מתנגנת בקצב הנכון, היא קליטה וסוחפת אחריה את כל היושבים באולפן המצטרפים לשירה בהנאה גדולה ביותר, אין ספק שמדובר בחוויה עוצמתית ביותר עבור ילדת היום הולדת.

באולפן שלנו אין פשרות על איכות המוסיקה ועל איכות הסאונד, הטכנאים עוברים על הקליפ מתחילתו ועד סופו ומתקנים כל בעיה קטנה כדי שבסופו של דבר מתקבל קליפ יום הולדת ברמה גבוהה וללא כל תקלות.

קליפ ליום הולדת

הפקת קליפ ליום הולדת הופכת לאופציה מאד פופולרית מכמה סיבות, הנוער אוהב מאד להוכיח את יכולותיו לשיר ולרקוד ויום הולדת זו הזדמנות נפלאה להראות את כל הכישורים הללו.

מעבר לכך, אפשר לבצע את הקלטת הקליפ באמצעות טכנאי סאונד ואנשי צוות מעולים המעורים היטב בעולם המוסיקה ומבצעים עבודה איכותית שיוצרת מזכרת נפלאה מיום ההולדת אחת לשנה.

גורם ההפתעה במסיבת יום ההולדת

אחת המטרות של צילום הקליפ היא יצירת הפתעה גמורה לכל החברים. כל הנושא מתבצע בסוד ורק בחגיגה עצמה, מוצג הקליפ ויוצר השתאות ושמחה גדולה של כל החברים.

ברוב המקרים השירה מדרבנת את כל החברים להצטרף לשירה האדירה ולריקודים וזהו רגע השיא במסיבת יום ההולדת המושקעת ומזכרת נהדרת  כמו בכל שנה.

הפקת קליפים לחתונה עם אולפן הקלטות חיידק
התחלת שיחה
שוחחו איתנו
שלום :)
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר מהירה בווטסאפ!
חייג אלינו!
waze