רוצים לרגש? שיר במתנה ליום הולדת

כשיום ההולדת קרב בצעדי ענק ועדיין לא מצאתם מה לרכוש לחברה, לחבר, לבעל או לאישה כדאי שתחשבו על מתנה מקורית – הקלטת שיר במתנה ליום הולדת.

מתנות רבות מקבלים פעמיים, ספר חדש, חולצה אופנתית או ארנק, אך קליפ יום הולדת הוא רעיון ייחודי שלא יהיה לו מתחרה.

רוצים לרגש? שיר במתנה ליום הולדת

צילום קליפ באולפני חיידק

כדי ליצור חוויה עוצמתית, בוחרים עם המפיק שיר במתנה ליום הולדת שיהיה השיר האולטימטיבי שיתאים במיוחד לאדם החוגג יום הולדת. אולפני חיידק שמים דגש על החוויה והאווירה כאשר מצלמים קליפ או מקליטים שיר בהפתעה לאהובכם, אנו יוצרים חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת, שיר בהתאמה אישית שנשאר כמזכרת מיום מדהים, לאורך שנים רבות.

אנו יכולים לבצע משימה זו לאור הציוד הטכנולוגי החדשני הקיים באולפן ובאולפן הנייד. מערכות הסאונד, האביזרים הנלווים, מרכז הבקרה והשימוש בתוכנות ייעודיות המסייעות ליצירת קליפ ושיר נקיים מרעשים סביבתיים ונקיים לחלוטין מקולות רקע שאינם שייכים לשיר.

הכנת השיר במתנה

שיטת העבודה היא לבחור שיר מוכר ואהוב, להלביש עליו מילים אחרות המתאימות לבעל השמחה ולשיר אותו לכבודו בלחן המקורי. כדי ליצור קליפ מקצועי, מלווים את התהליך יועץ מוסיקלי ומפיק מנוסה שיוצרים את כל המעטפת המקצועית הנדרשת.

אנחנו מקבלים מידע על החוגג, אופיו, מקצועו תחביביו וכל פרט חשוב נוסף. בהתאם למידע זה צוות הכותבים מכין את מילות השיר החדש. המילים מועברות למזמין הקליפ כדי לוודא שהמילים תואמות את המציאות ושאין שם מילים שעלולות ליצור בעייתיות.  הלחן נוצר כמות שהוא אך לעיתים מחליטים לעבד אותו לקצב אהוב כמו מזרחי או לטיני כדי ליצור באאז גדול.

מעבר לכך מצלמים את כל השיר באולפן ההקלטות או לחילופין במיקום אחר שייבחר. שילוב השיר היוצא דופן והצילומים יוצר קליפ מצחיק במיוחד.

בתום ההקלטה עובר הצוות המקצועי של האולפן על החומרים ומבצע את התיקונים הנדרשים כך שלא יישמעו זיופים והתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת!

רוצים לרגש? שיר במתנה ליום הולדת

היערכות באולפני חיידק

נושא הכנת שיר במתנה ליום הולדת הוא תחום מאד יצירתי ולכן גייסנו את טובי כותבי התוכן כדי שיתאימו את המילים הנכונות לכל קליפ בהתאם להזמנת הלקוח. מדובר בפרויקט חדשני שאינו קל לביצוע כיוון שכל לקוח בוחר באופן טבעי שיר אחר וכל אדם החוגג שמחה הוא עולם מלא.

התוצאה מדברת בעד עצמה ומאחורינו כמות גדולה מאד של לקוחות מרוצים שקיבלו שיר במתנה ליום הולדת שהוא מדהים ושמילותיו מתאימות מאד לחוגג, ליום הולדת העכשווי ולמודל ההפתעה.

קיימות בקשות של לקוחות מסוימים המעדיפים שהשיר יאושר לא רק על ידי בן הזוג אלא על ידי כל החברים. במקרים כאלה מתאמים מועד בו כל החברים מגיעים יחד לאולפן או לאתר צילומים חיצוני המפיק נותן להם הנחיות והמפיק המוסיקלי עובד איתם על השמעת המילים החדשות. לאחר שכולם למדו את כל המידע, אנו מבצעים את ההקלטה והווידאו כך שההפתעה תהיה כפולה ומכופלת.

השמעת השיר בהפתעה

במהלך האירוע מבקשים מהקהל להביט למסכים ומקרינים עליהם את הקליפ המקסים שצולם בטבע או באולפן. מדובר בהפתעה עצומה ורמת ההתרגשות היא גבוהה מאד במיוחד כשרואים את מילות השיר שנכתבו במיוחד באופן אישי על בעל השמחה.

ברוב המקרים הקהל אינו מסתפק בצפייה חד פעמית בקליפ זה והוא מבקש לראות אותו שוב ושוב לאורך האירוע כולו עד השעות הקטנות של הלילה.

שיר במתנה ליום הולדת היא האופציה המועדפת על בני זוג רבים המכינים קליפים מסוג זה עבור חתונות, מסיבות ימי הולדת כמו לגיל שלושים או ארבעים, למועד הצעת הנישואין המרגשת ועוד.

הפקת קליפים לחתונה עם אולפן הקלטות חיידק
התחלת שיחה
שוחחו איתנו
שלום :)
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר מהירה בווטסאפ!
חייג אלינו!
waze