המתנה מכם: קליפ לזוג החברים שלכם שמתחתן!

זה לא סוד גדול: חתונה חוגגים רק פעם אחת בחיים! החגיגה הגדולה לא שייכת אך ורק לזוג המאורס והנרגש, אלא גם לכם – החברים הטובים! כידוע, באירועים כמו חתונה, החברים הטובים הופכים להיות חלק בלתי נפרד מארגון האירוע. מה דעתכם על למלא גם את המשבצת של המופע האומנותי באירוע?

בזמן שזוג החברים שלכם מתכנן אירוע בלתי נשכח, אתם תצלמו להם קליפ חתונה בלתי נשכח! בשנים האחרונות צילום קליפ חברים לחתונה הפך למסורת, כאשר הקליפ מוקרן בפני כל האורחים בשיא האירוע. אז למה גם אתם צריכים לצלם קליפ לחברים שלכם ואיך גם אפשר להפיק אותו בקלות?

הפתיעו את החברים הטובים שלכם עם קליפ חתונה!

אז מה זה בעצם קליפ חברים לחתונה? לחתן ולכלה ישנם חברים שמלווים אותם כבר זמן רב:

  • חברים מהגן ומבית הספר
  • החברים הטובים מהצבא
  • החברים הטובים מהלימודים ומהעבודה וכן הלאה

אתם, החברים הטובים ביותר של הזוג המאושר, יכולים להפוך את היום המרגש שלהם למרגש אפילו יותר! קליפ חברים לחתונה הוא קליפ של בין 3 ל-4 דקות, כאשר הוא מספר את סיפור החברות המופלא שלכם. תוכלו לבחור מנגינה מוכרת ועליה לכתוב מילים המספרות את סיפור ההיכרות של בני הזוג, לשלב בדיחות פרטיות,  אירועים מיוחדים משלבים שונים בחיים וכן הלאה. קליפ החתונה מוקלט ומצולם בדרך צבעונית, עם דגש על הומור והמון חן.

מתנה מרגשת מכם – מזכרת לעוד שנים ארוכות

צילום קליפ חברים

בשונה ממתנות אחרות, קליפ חברים לחתונה של הזוג הנרגש הוא מתנה נצחית! הקליפ הזה ימשיך להיות מדובר גם הרבה לאחר החתונה, כאשר הוא יופץ בגאווה לבטח ביוטיוב, בפייסבוק ובמפגשים חברתיים. חברים הם חלק מהותי באירוע החתונה, וכשאתם מצלמים קליפ שכזה לזוג המאושר, אתם מזכירים להם פעם נוספת עד כמה הם ברי מזל שיש להם אתכם. צרו גם אתם לחברים הטובים שלכם מזכרת שתחמם את לבם לעוד המון שנים ארוכות.

אתם עובדים מסביב לשעון? אנחנו מגיעים עם האולפן הנייד אליכם!

כאנשים בוגרים המחוייבים ללא מעט מסגרות, קשה לעתים לתאם בין כל החברים ולהוציא את הקליפ לפועל. לשמחתכם, לא צריך להרים ידיים ולוותר על הרעיון המדליק. מה דעתכם על אולפן הקלטות נייד המגיע עד אליכם? אם בעבר הייתם צריכים לצאת ממקום העבודה מוקדם, להגיע לנקודת מפגש מרוחקת ולבזבז שעות רבות – כיום ניתן לצלם את קליפ האירוע בקלות!

אנו מגיעים לבית, מרכיבים את האולפן הנייד ואז יוצאים לצלם. הקלטה באולפן הקלטות נייד שומרת על איכות תמונה וסאונד, כך שהתוצר הסופי הוא לא פחות ממושלם. אנו נצמדים אל הסטנדרט הגבוה ביותר, ורוצים בדיוק כמוכם לקבל על קליפ חברים לחתונה המון מחמאות, פידבקים חיוביים, מחיאות כפיים ואפילו דמעות של התרגשות.

אתם אולי לא זמרים, אבל אנחנו מומחים בהפקה!

קליפ חברים לחתונה שמור רק למוסיקאים? אז זהו, שלא! גם אם אתם מבקרים את עצמכם על השירה שלכם וגם אם אתם אוהבים לטייל בין סולמות, אנחנו נוכל להפיק עבורכם תוצר שאכן יהיה ראוי לשידור. אנו מסייעים לכל בכל שלבי ההפקה, וגם יכולים לתקן באמצעות תוכנות מתקדמות אי דיוקים וזיופים בשירה.

לאחר צילום הקליפ, נבצע עבודת עריכה מקצועית, ותוך זמן קצר תקבלו את קליפ החתונה המיועד לחברים שלכם! כשאנו עורכים את קליפ החתונה, אנו רוצים ליצור קליפ ששם את הדגש על:

  • שיקוף האהבה הגדולה שלכם אל החברים
  • הומור וחיוך גדול
  • יצירת קליפ מרגש
הפקת קליפים לחתונה עם אולפן הקלטות חיידק
התחלת שיחה
שוחחו איתנו
שלום :)
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר מהירה בווטסאפ!
חייג אלינו!
waze